Výpadek ve 3. čtvrtině znamenal u mužů B porážku

Akce:

Krátce po vánoční přestávce naskočili hned muži B do zápasového rytmu, když přivítali, letos velmi dobře hrající, Hladnov. Hosté se dostali do prvního trháku v 7. minutě 1. čtvrtiny (7:15), avšak za 2 minuty jsme už vedli (16:15). V 17. minutě Omaník zvyšoval na 32:28, což bylo v utkání naše nejvyšší vedení, ale v poločase již bylo po sérii našich chyb v obraně srovnáno na 39:39. Ve 3. čtvrtině jsme zaznamenali koš až ve 4. minutě a ani po time-outu to nebylo lepší. Celkově jsme tuto čtvrtinu prohráli 8:23, a i když jsme se v poslední části dokázali v útoku bodově zvednout, v obraně to zdaleka nebylo dobré. Opakovala se tak situace z předvánočního utkání v Karviné, kdy jsme také ztratili zápas ve 3. čtvrtině, což je letos již po několikáté. Ze 3 utkání s týmy z horního konce tabulky máme bohužel jen 1 vítězství. Nezbývá nám něž naplno bodovat v následujících 5 utkáních, kdy nás čekají družstva z opačného konce tabulky.

BC Nový Jičín B- BK Hladnov Ostrava 67:85 (20:18 39:39 47:61)

Body- Omaník 15 (3), Jakubu 14 (2), Panák 11, Jelič 8 (1), Kováč 5 (1), Valigura 4, Zapletal 4, Bystroň 3 (1), Zdražil 3