V těžkém utkání muži B uspěli

Akce:

Těžkého soupeře hostili muži B ve středu 1.11. Na naši palubovku zavítal Krnov (bilance 4-1), který se letos i na venkovních utkáních spoléhá na duo Čarnecký-Strnisko, a když tito ex-extraligoví borci nastoupí má každý problém zvítězit. Naše konto zatížili více než 60 body a rozhodlo se až v poslední čtvrtině. Průběh utkání se několikrát opakoval. Dostali jsme se do drobného vedení kolem 6 bodů a pak neudržíme koncentraci v obraně a dostaneme několik jednoduchých košů za sebou. To se stalo ve 4., 9., 12., 17., 19., 29. a 32. minutě. Navíc jsme po poločase ještě museli dotahovat náš malý obranný kolaps na konci druhé čtvrtiny (ze 46:42 na 48:49). Každopádně se v závěru asi ukázala naše širší rotace, a také díky ní jsme soupeře nakonec udolali ve velmi pohledném utkání 103:90.

BC Nový Jičín- BK Krnov 103:90 (28:27 48:49 72:67)

Body- Omaník 32 (6), Pindroch 26, Panák 24 (2), Hanzelka 7, Kováč a Zapletal po 6, Hegar a Bystroň po 2