V nadstavbě o 1.-4.místo začali muži C opět vítězstvím

Akce:

V pátek 8.3. v prvním kole nadstavby SM ligy 2 hostili muži C Restart Havířov. Za 2 minuty jsme vedli 8:0, ale hosté kontrovali šňůrou 0:16! na 8:16. Havířov praktikoval po celou dobu utkání zónovou obranu. My jsme se nedokázali prosazovat z vymezeného území a spoléhali jsme ne střelbu ze střední a dlouhé vzdálenosti. Ve 2. čtvrtině jsme přitvrdili v obraně (21:30 v 15. minutě) a díky tomu jsme se v poločase na Havířov dotáhli (36:37). Ve 26. minutě jsme vedli 54:43 a zdálo se být rozhodnuto. Za dalších 5 minut hry byl stav 59:60 a mohli jsme začít nanovo, což se nám vzápětí šňůrou 16:1 i podařilo. Hosté sice v závěru trojkami dotahovali, ale čas hrál v náš prospěch.

BC Nový Jičín C- Restart Havířov 79:72 (21:24 36:37 56:55)

Užitečnost a body- Hanzelka 29 (31 b.+9 d.), Křídlo 22 (17 b.+ 9 d.), Mik 21 (16 b.+ 7 d.+ 5 as.), Zdražil 10 (0), Pospíšilík 8 (0), Hegar 7 (5), Polach 5 (6), Šindler 5 (4), Janík 1 (0)