V Nadregionální lize U15 kluci vyhráli v Orlové

Akce:

Začátek soutěže už mají za sebou také kluci U15. Letos po neúspěšné kvalifikaci hrajeme NRL U15. V prvním zápase jsme zajížděli do Orlové. Domácí nastoupili v kombinované sestavě s mladšími hráči a i díky tomu jsme od začátku na hřišti dominovali a naprosto jasně zvítězili.