V 1.lize konečná v semifinále
Akce:
KONEC! Třetí semifinále proti Svitavám kýžený postup do finále nepřineslo. Střelecky utrápený výkon znamená, že letošní ročník 1.ligy pro nás končí. Všem našim příznivcům děkujeme za podporu během celé sezóny, kdy nás mnohokrát podrželi v těžkých momentech. Hráčům samozřejmě patří poděkování za skvělé výkony, díky kterým jsme opanovali základní část i nadstavbu. Musíme poděkovat i všem, bez kterých by se zápasy nemohly uskutečnit (zapisovatelky, časoměřiči, kameramani, pořadatelé, kluci na vytírání palubovky, lékaři a DJ). Děkujeme také našim paním lázeňským, díky kterým byla hala, hlediště a především šatny vždy v perfektním stavu a čisté (což ani v této soutěži zdaleka samozřejmost není). Máme tedy za sebou úspěšnou sezónu a budeme se těšit na setkání v té nové
https://cz.basketball/zapas/529252
