V 1.liza výhra nad Děčínem a vítězství ve skupině o 1.-6. místo

Akce:

V posledním kole nadstavby o 1.-6. místo jsme přivítali mladíky z Děčína. Děčín tentokrát přivezl i svou největší naději Marka Houšku, takže bylo jasné, že nám chce oplatit prohru z domácí palubovky. A také hned úvod utkání tomu nasvědčoval, kdy prvních pět minut Děčínští na hřišti dominovali. Agresivní obrana v kombinaci s rychlým útokem nám dělaly velké problémy. Poté se nám ale podařilo hru uklidnit a naopak jsme inciativu převzali my, kdy jsme dokázali koš hostí zasypat devíti!! trojkami (Honza Kelar a Maty Janů 3x). Ve druhé čtvrtině hosté pokračovali s agresivní celoplošnou obranou, my jsme i nadále spoléhali na trojkopalbu (3x) a TH. Do kabin jsme šli s náskokem +10b. I po poločase se obraz hry nezměnil. Děčín ještě přidal na agresivitě v obraně, nám sice ještě opět padly tři trojky, ale náskok se ztenčil na 5b. Poslední část se změnila v boj o každý míč a každý koš. Hosté se minutu před koncem přiblížil až na 3b, ale závěr už patřil našemu týmu, který si šesti body v řadě zkušeně uhlídal vedení a potvrdil tak první místo v konečné tabulce. Obrovské poděkování míří k divákům, kteří dokázali vytvořit skvělou atmosféru Hned v pátek 27.3. nás čeká úvodní zápas play off proti celku LYNX Liberec.

https://cz.basketball/zapas/528164