U11 připisují porážky se Snejky

Obrázek č.1

Akce:

Další dvoutkání mají za sebou kluci U11. Tentokrát na palubovce Ostravských Snejků. I přes velmi dobré výkony připisují dvě prohry. O tom jakým způsobem se rodily nemá ani cenu se vyjadřovat, snad jen, že kluci poznali bohužel i negativní stránku basketbalu a dokázali se s tím poprat se ctí.