Se Snakes doma minižáci U13 smírně 1:1

Akce:

Minulou neděli  21.11. odehráli další dvouutkání své soutěže žáci U13 proti tradičně silným Ostravským Snejkům. Do prvního zápasu vstoupili lépe naši hráči a po úvodní čtvrtině drželi devítibodové vedení. Po kolapsu ve druhé části hry, kdy soupeři dovolili dohnat ztrátu a ještě se dostat do vedení, se zápas proměnil v boj o každý bod. Bohužel kvůli nešťastně sehrané koncovce si díky koši v poslední vteřině zápasu vítězství odnesli hosté. Ti také daleko lépe vstoupili do druhého utkání a tentokrát po první čtvrtině drželi devítibodové vedení oni. Naši kluci se ale obvrovsky zvedli a další dvě čtvrtiny vyhráli poměrem 13:0 a 16:4, díky čemuž do poslední části hry šli s pohodlným náskokem, který se jim ještě podařilo navýšit a odnesli si zasloužené dvacetibodové vítězství.