První porážka mužů B

Akce:

Po 2 vítězstvích z domácí palubovky hráli muži B svůj první zápas venku na palubovce Krnova. Do utkání jsme vstoupili slušně a za 3 minuty vedli 7:4. Zbytek čtvrtiny jsme ale odehráli v bodovém útlumu, a tak jsme po 10 minutách prohrávali 16:9. Ve druhé části přišlo střelecké probuzení a poločasové vedení 28:32. Jenže už druhý zápas ukázal, že liché čtvrtiny nám jaksi nejdou a ve 30. minutě jsme opět prohrávali 48:42. Ve 37. minutě po minišňůře 0:7 jsme se ještě dostali do vedení 57:55. Domácí kontrovali 2 koši a v poslední minutě vyrovnal 2 TH Jelič (59:59). Po faulu Daňka proměnil 1 TH domácí Kortiš (60:59) a po time-outu jsme měli 8s na zakončení. Bohužel se nám nepovedla finální přihrávka na volného Omaníka, a tak jsme po mizerném výkonu v útoku o 1 bod prohráli, také i kvůli 12 neproměněným TH.

BK Krnov- BC Nový Jičín B   60:59 (16:9 28:32 48:42)