Play-off 1. ligy- domácí týmy tentokrát drželi neporazitelnost

Akce:

3. zápas play-off, podruhé v domácím prostředí a důležité vítězství, které nám do nedělního utkání v Litoměřicích přineslo výhodu vedení v sérii 2:1. Před velice slušně zaplněnou halou vstoupili do utkání opět lépe hosté, nicméně domácí tentokrát podobný výpadek jako před týdnem nepřipustili. I díky po zranění se vracejícímu Jirkovi Štěpánkovi jsme po úvodu ztráceli jen čtyři body. Od druhé čtvrtky na palubovce dominoval náš celek. Postupně jsme navyšovali vedení a v půlce třetí čtvrtiny už jsme vedli o dvacet bodů. Litoměřičtí se sice ještě pokusili o zvrat, ale náš tým si vedení zkušeně pohlídal. Střelecky se nejvíc prosadili Tomáš Havlík (3b 3/3) a Gianluca Prošek oba se 14 b. Velký dík zaslouží diváci, kteří vytvořili opravdovou play off atmosféru!!

Čtvrtý zápas čtvrtfinále v Litoměřicích vyšel bohužel lépe domácímu celku, když se nám v průběhu druhé půle bohužel vůbec nedařila střelba za 3b a ani TH tentokrát nebyly naši zbraní. Rozhodující pátý zápas ve středu 6.4. v 19:00 v Novém Jičíně, takže všichni příznivci prosím přijďte podpořit náš tým!!