Nadregionální turnaj U13- v Kyjově 2.místo

Obrázek č.1

Akce:

Den po ligovém vítězném dvojutkání s BK Hladnov Ostrava, kde jsme se snažili co nejvíce protočit hráče, kteří nedostávají tolik příležitosti, jsme pokračovali v podobném nasazení. Nebyli jsme v úplné sestavě, takže si zahráli mnohem více minut méně vytížení hráči, kteří nezklamali.
V obou utkáních, jak s Basket Brno, tak s Jiskra Kyjov, šlo vidět na hráčích, jak se snaží a chtějí hrát.
V prvním utkání s Basket Brno jsme hráli velice krásný a oku lahodný basket, kde kolektivní nasazení předčilo individuální výkony. S výjimkou Tomáše Polláka, který to měl opravdu těžké, protože v tomto, a především druhém utkání s Jiskrou Kyjov, docházelo k jeho zdvojování i ztrojování a on se s tím dokázal vypořádat. První utkání jsme vyhráli přesvědčivě 65:49.

Následně jsme hráli druhé utkání s domácími z Kyjova, a na našich hráčích se postupně začala projevovat únava. Někteří hráči měli v nohách čtyři utkání a tohle bylo páté. Nicméně je třeba  před kluky smeknout, když se nevzdávali a bojovali až do konce. O výsledek jsme se doslova a do písmene prali do poslední vteřiny. Tomáš Pollák měl poslední střelu z půlky, která jen těsně mihula koš. My jsme prohráli 43:46. Pro kluky to je nový impuls do jejich práce. Pro ty starší, že je třeba více zapojit ty nové, aby celá tíha utkání nestála jen na nich, a pro ty nové zase, že je třeba pracovat na individuálních činnostech. Kluci díky za reprezentaci klubu.