Na turnaji v Kyjově skončili minižáci U11 na 3. místě

Akce:

V sobotu 1.4. jsme se zúčastnili posledního nadregionálního turnaje U11 v této sezóně. Bohužel kvůli nabitému programu a nemoci se neúčastnili některé opory týmu. Prostor tak dostali více nováčci.

V prvním utkání jsme porazili Přerov, i když ve 3. čtvrtině se nám šňůrou 9-0 přiblížili na rozdíl 11 bodů. Ve druhém utkání s domácím Kyjovem jsme zaspali první půlku. Jejich první pětka byla výrazně lepší než naše, ale druhou pětku jsme měli lepší my. Což jsme dokázali až v poslední čtvrtině. Ze stavu 32:15 jsme se dotáhli na 34:29. Bohužel trocha času na otočení zápasu nám chyběla. Poslední utkání jsme hráli s Kroměříží, která své předchozí utkání suveréně vyhrála velkým rozdílem. My jsme ji už letos v plné sestavě porazili na jejich domácím turnaji. Teď byla situace trochu jiná. Podali jsme ale bojovný a nebojácný výkon oproti mnohem vyššímu soupeři.

BC Nový Jičín- BK Přerov 48:30 (12:8 31:10 41:22)

Body- Kolář 10, Jančová 9, Zahradník a Kusý po 8, Janovský 6, Kyselý 4, Belicová 3

Fauly- 9:8  TH 17/6

Jiskra Kyjov- BC Nový Jičín 34:29 (16:7 20:9 32:15)

Body- Janovský a Jančová po 6, Kolář 5, Zahradník 4, Kusý a Belicová po 3, Hudečková 2

Fauly 14:8  TH 14/6

BC Nový Jičín- Slavia Kroměříž 42:65 (9:23 24:35 32:59)