Muži v derby proti Odrám vítězně

Akce:

I ve druhém utkání sezóny naše Béčko uspělo, když v okresním derby v Odrách potvrdilo roli favorita. V první čtvrtině jsme si dokázali vypracovat spoustu střeleckých pozic, ale zjistili jsme, že přes střelbu z dálky jako v posledním zápase doma to nepůjde, i když, a možná právě proto, je v Odrách ještě stará bližší trojka. S příchodem Miklošíka (224 cm) jsme v závěru čtvrtiny zkusili zónovou obranu a ukázalo se to jako dobrý tah. Zónu 2-3 jsme vytáhli do celoplošné 1-1-3 s cílem více unavit oderskou rozehrávku, a když jsme se ve 3. čtvrtině konečně trefili i z dálky, v poslední části již bylo rozhodnuto. Střelecky  se nám celé utkání moc nedařilo, ale i tak jsme zahráli dobré utkání.

Za možnost použít fotografie děkujeme BK Odry!!

BK Odry- BC Nový Jičín B 47:76 (13:15 26:36 34:61)

Body- Omaník 19 (1), Panák 11 (1), Šindler 9 (1), Pindroch 9, Zapletal 8, Miklošík 6, Vlček a Bystroň po 4, Hanzelka 3 (1), Rešl 2