Muži C poprvé prohráli

Akce:

V nadstavbové části SM ligy 2 jsme se v pátek 26.4. doma utkali s loňským vítězem této soutěže BK Snakes Háj ve Slezsku. K prvenství v nadstavbě a tedy celkovému vítězství nám stačila jakákoliv výhra. Po 1. čtvrtině jsme drželi těsné vedení 24:20. Ještě v 16. minutě jsme vedli 40:29, jenže poslední 4 minuty jsme prohráli 4:11 a poločas byl tak skoro vyrovnaný. V polovině 3. čtvrtiny se na nás hosté bodově dotáhli a úsek mezi 27.-30. minutou vyhráli 5:18, což nakonec bylo v utkání rozhodující. 3 minuty před koncem jsme se sice přiblížili na rozdíl bodu 1 (77:78), ale víc nám hosté nedovolili. K vítězství v soutěži musíme v odvetě ve čtvrtek 9.6. zvítězit.

BC Nový Jičín C- BK Snakes Háj ve Slezsku 81:86 (24:20 44:40 60:73)

Body- Zdražil 16, Křídlo 15 (1), Mik 13 (3), Vaněk 9 (1), Matzke 9, Hanzelka 7 (1), Šindler 6, Pospíšilík 4 (1), Hegar 2

Fauly 25:16  Trojky 7:6 TH 20/10