Muži B v infarktovém závěru vítězně

Akce:

Ve středu  20.10. jsme ve šlágru kola přivítali velmi silný Český Těšín. Hned v úvodu nám hosté ukázali svou střeleckou potenci, díky ní vedli v 6. minutě 6:14. Pak jsme ale srovnali s hosty krok a po šňůře 10:0 v 16. minutě jsme šli do vedení o 8 bodů, které se do poločasu ztenčilo na 5. 3. čtvrtinu jsme zahráli skvěle, když jsme hostům povolili jen 11 bodů a 7 minut před koncem byl stav 68:52. Utkání se zdálo být rozhodnuté. Poté ale přišel naprostý kolaps v útoku i obraně. Těšín dal 17 bodů v řadě a po velmi těžké trojce 1,9 s před koncem vedli o 2 body 70:72. Po 2 time-outech za sebou nám vyšel signál a Pavel Jelič poslal tým do prodloužení. V něm jsme měli více sil a vybojovali tak velmi cennou výhru 87:81.

BC Nový Jičín B- TJ Slavoj Těšín 87:81 (19:18 44:39 62:50 72:72)