Muži B souboj o lídra soutěže prohráli

Akce:

Ve středu 18.1. hráli doma muži B s Opavou 2010. Byl to důležitý zápas o vedení v soutěži, když jsme v průběžné tabulce měli o jednu porážku méně. Bohužel jsme k plné sestavě z důvodu zranění a nemoci měli daleko, ale na výsledku 1. čtvrtiny to nebylo znát (19:16). Vyrovnané utkání s maximálním nasazením bylo vidět i ve 2. čtvrtině. Poslední minuta této části se nám nepovedla a Opava nám tak odskočila o 6 bodů (30:36). Ve 3. části hosté své vedení ještě mírné navýšili. Naopak my jsme se střelecky, hlavně z dlouhé vzdálenosti, trápili. 9-bodové vedení hostů jsme za první 3 minuty poslední čtvrtiny díky zónové obraně ještě stáhli na hratelných 52:54 a ještě 5 minut před koncem to bylo po trojce Jeliče 56:59. Pak ale přišla šňůra Opavy 0:8, na kterou jsme již bohužel odpověď nenašli....

BC  Nový Jičín B- Basket Opava 2010 63:74 (19:16 30:36 43:52)

Body- Tomek 20 (2), Pindroch 20, Omaník 9, Jelič 7 (1), Havrlant, Zdražil a Hanzelka po 2, Zapletal 1