Muži B se zapotili ve Frýdku

Akce:

Ve čtvrtek 21.4. hráli muži B ve Frýdku. S vidinou snadného domácího vítězství a poměrně slušnou sestavou někteří hráči nabyli dojmu, že se soupeř porazí sám. Už pozměněná sestava domácích dala tušit, že tomu tak nebude. Když se k tomu přidaly specifické podmínky frýdecké haly, vyrovnané utkání bylo na světě. Frýdek na nás hned od začátku vyrukoval se zónovou obranou, což se vzhledem k menšímu hřišti a jejich postavení v tabulce dalo předpokládat. Už při rozcvičování bylo jasné, že to dnes žádná hitparáda z dálky nebude, a i když jsme při zatažené zóně domácích měli na střelbu za 3 spoustu času, za celé utkání se ujaly je 2 trojky Šindlera. Už po 1. čtvrtině nám bylo jasné, že utkání nám při špatné střelbě z dálky může vyhrát jen presinková obrana a rychlé protiútoky. Pak nám jen zbývalo čekat, jestli soupeři, hrající s menším počtem hráčů, dojdou síly. Což se možná stalo na konci 3. čtvrtiny, když jsme v úseku mezi 26.-30. minutou trefili ty 2 trojky vyhráli a jej 2:10. V poslední vyrovnané části hry jsme dokázali vedení jen mírně navýšit. Skóre ale mohlo být úplně někde jinde, kdybychom počtem ztrát, odhadem, neatakovali třicítku........

BK Frýdek-Místek- BC Nový Jičín B   57:67 (13:14 31:32 42:50)

Body- Pindroch 17, Omaník 15, Šindler 10 (2), Gregor 7, Jelič 6, Zdražil 4, Bystroň 4, Havrlant 2, Zapletal 2