Muži B porazili lídra SM ligy

Akce:

Po nevydařeném utkání v Těšíně si muži B spravili chuť v domácím zápase proti vedoucímu celku Severomoravské ligy Opavě 2010 B. I když se řady našich hráčů s přibližujícím se koncem sezóny velmi tenčí,  dokázali jsme v 8 hráčích, s pomocí pendlů z 1. ligy (Kelar, Jakubů), nastoupit ke středečnímu utkání s poměrně slušnou sestavou. V 1. čtvrtině jsme trefili 3 trojky a vedli jsme rozdílem 5 bodů. Slabší úsek tentokrát přišel ve 2. části, který jsme prohráli o 7 bodů. Rozhodujícím částí bylo prvních 5 minut 4. čtvrtiny, který jsme vyhráli 13:4. Hosté ještě zdramatizovali koncovku, když v závěru trefili 2 trojky a šňůrou 0-8 snížili v poslední minutě  z 66:55 na 66:63. Konečnou jistotu přinesly až proměněné 4 TH Pindrocha.

BC Nový Jičín B- Basket Opava 2010 B   70:63 (18:13 30:32 47:44)

Body- Pindroch 24 (1), Jakubu 17 (2), Kelar 17 (2), Zdražil, Šindler a Zapletal všichni po 4