Muži B nestačili na Krnov

Akce:

V pátek 21.4. jsme zajížděli na palubovku Krnova. Vstup do utkání jsme měli velmi rozpačitý. První koš jsme dali až ve 3. minutě, zato ztráty jsme vyráběli ve velkém. I tak jsme, hlavně díky střelecké potenci Omaníka (19 bodů v 1. čtvrtině), první čtvrtinu vyhráli o 5 bodů. Bohužel ztráty jsme kupili dál. Soupeř z toho těžil snadnými koši z rychlých protiútoků. V poločase jsme tak prohrávali o 5 bodů. 4 minuty před koncem za stavu 76:74 zaznamenali domácí šňůru 6:0 na 82:74 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže pak přidal rychlých 7 bodů Tomek a trojku trefil Kováč na 84:84 minutu před koncem. Po trestných hodech domácích (86:84) jsme měli hned několik slibných střeleckých pozic za 3 body. Bohužel žádnou jsme neproměnili. Utkání jsme zakončili symbolicky ztrátou a snadným košem pro domácí. Krnov skvěle dirigoval Michal Čarnecký, autor 39 bodů.

BK Krnov- BC Nový Jičín B 89:84 (19:24 48:43 65:63)

Body: Omaník 30 (5), Kováč 20 (2), Tomek 18 (1), Zdražil 7, Zapletal 4, Vlček 3 (1), Šindler 2