Minižáci U11 vyhráli soutěžní turnaj ve Frýdku

Obrázek č.1

Akce:

Letos hrají minižáci svou soutěž turnajovým systémem. První miniturnaj hráli minižáci U11 v sobotu 21.9. ve Frýdku. První utkání proti Havířovu bylo jednoznačnou záležitostí našeho týmu, i když byl soupeř dobře fyzicky vybavený. Výsledek byl podobný jako v utkání Havířov- Frýdek, tak jsme ve třetím zápase turnaje čekali vyrovnaný souboj. V první čtvrtině nás ale domácí jasně přehráli 20:6. Jejich druhá pětka byla mnohem slabší, a tak jsme pod vedením Matěje Podhajského začali mohutně dotahovat. Za 7 minut jsme F-M dotáhli a dokonce šli přeš něj (27:32). Ve třetí  a poslední čtvrtině jsme vedení zuby nehty udrželi a vyhráli tak první miniturnaj sezóny.

TJ Start Havířov- BC Nový Jičín 21:69 (12:23 13:43 17:50)

Body- Podhajský 30, Orlita 12, Kyselý T. 11, Zdražilová 6, Novák 4, Janovský 3, Fiala 2, Vošlajer 1