Minižáci U11 porazili NH Ostrava

Akce:

Nabitý víkend 12. a 13.10. měli minižáci U11. Nejprve v sobotu hostili Snakes a NH Ostrava, dva vedoucí týmy OP U11. První utkání jsme hráli se Snakes. Zápas to byl vyrovnaný a do poslední čtvrtiny jsme vstupovali s mankem pouhých 2 bodů. Bohužel nám pak došly síly a utkání jsme prohráli o 17 bodů.

BC Nový Jičín- BK Snakes Ostrava 39:56 (14:13 23:28 34:36)

Body- Kyselý T. 20, Podhajský 6, Janovský, Kyselý J a Orlita všichni po 3, Novák a Zdražilová po 2

Fauly 17:23

TH 33/11

Skvělý úvod jsme měli v dalším utkání proti NH Ostrava. Po 1. čtvrtině jsme vedli 19:7. Druhá pětka vedení vždy jen udržovala, za to ta první ještě naše vedení ve 3. čtvrtině navýšila. Bylo z toho překvapivé vítězství o 21 bodů

BC Nový Jičín- BK NH MOaP 47:26 (19:7 23:12 38:18)

Body- Kyselý 13, Podhajský 11, Pernická 8, Orlita 6, Janovský 5, Zdražilová a Novák  po 2

Fauly 6:12

TH 15/5

V neděli 13.10. jsme měli hrát turnaj ve Slavkově, ale Olomouc i právě Slavkov se z turnaje odhlásili, tak zbyl jen Lanžhot a my. Domluvili jsme se, že přijedeme do Lanžhotu a odehrajeme tam 2 utkání proti celku dívek. S sebou jsme vzali plný počet 15 hráčů, aby jich co nejvíce nabíralo cenné zkušenosti. Speciální dík patří paní Pernické za šatnový bufet.

V prvním utkání jsme 1. a 3. čtvrtinu hráli vyrovnaně, ale 2. a 4. část jsme vyhráli o 33 bodů. V 2. zápase byla vyrovnaná jen 1. čtvrtina (10:15). Všichni si tak zkusili zápasovou atmosféru, a také se dobře najedli :-)

BK Lanžhot- BC Nový Jičín 23:57 (12:12 15:27 21:34)

Body- Kyselý T. 25, Kyselý J. 7, Orlita 7, Novák 5, Kmeč a Janovský po 4, Zdražilová 3, Vošlajer a Grbavčicová po 1

Fauly 16:8 TH 20/9

BK Lanžhot- BC Nový Jičín 16:59 (10:15 14:29 16:42)

Body- Kyselý T. 20, Novák 11, Kmeč 10, Janovský 5, Zdražilová a Orlita po 4, Pernická a Grbavčicová po 2

Fauly 11:10  TH 13/4