Minižáci U11 nakonec osmí

Akce:

Poslední 4 utkání, 2 venku a 2 doma, odehráli minižáci U11 s Opavou o konečné 7.-8. místo. První utkání v Opavě jsme ztratili až na konci poslední čtvrtiny, ale v tom druhém jsme si již po poločase vytvořili výraznější vedení, které jsme v poslední části ještě navýšili.

BK Opava- BC Nový Jičín 35:29 (12:10 14:20 24:25)

Body- Kyselý a Berka po 6, Kolář 5, Podhajský 4, Hasal a Kusý po 3, Petrek 2

Fauly 19:17, TH 16/3

BK Opava- BC Nový Jičín 25:45 (4:12 15:20 19:32)

Body- Kolář 14, Kyselý 10, Kusý 7, Hudečková, Podhajský a Šimr všichni po 4, Hasal 2

Fauly 10:16 TH 11/5

První domácí utkání jsme stejně jako v Opavě ztratili v poslední čtvrtině. Ze stavu 38:36 na 38:45. Stačilo, ale vyhrát jakýmkoliv rozdílem poslední utkání a sedmé místo bylo naše. Tentokrát jsme hrubě prospali třetí čtvrtinu (5:18), a i když jsme v poslední části dotahovali, nakonec to nestačilo. Tím pádem jsme skončili osmí.

BC Nový Jičín- BK Opava 38:45 (14:20 26:28 34:36)