Ligu U17 jsme udrželi i pro příští sezónu

Akce:

Kluci i U17 i přes jistotu zachování ligové příslušnosti měli náročný program, kdy v pěti dnech odehráli tři zápasy. Nejdříve dohrávku ve Frýdku Místku. Tyto zápasy vždy mají náboj, protože se potkávají týmy na víceméně stejné úrovni. Tentokrát to ale bylo spíš o tom, které z mužstev udělá míň chyb, protože to byl zápas zahozených a ztracených míčů z obou stran a o vítězství domácích rozhodla větší úspěšnost ve střelbě za 3b. Do Zlína jsme jeli jako favorit a i přes utrápený výkon jsme tuto roli bezezbytku splnili. V neděli nás čekal výjezd do Kroměříže. Domácí s obrovskou chutí vrátit nám dvě poslední porážky, publikum hodně bouřlivé a atmosféra jakou kluci jako hráči ještě nezažil (škoda jen že místy už podpora z publika sklouzávala k urážkám hráčů) a zápas, který měl všechno. Obě mužstva jela doslova na krev, skóre se neustále měnilo na jednu nebo druhou stranu. A boj probíhal až do posledních vteřin, kdy nám nepadl koš na vyrovnání a domácí z brejku definitivně rozhodli. Nás o vítězství připravily především hodně nepovedené TH 35/15.

https://cz.basketball/zapas/527128

https://cz.basketball/zapas/527131

https://cz.basketball/zapas/527130