I přes závěrečné porážky jsme udrželi 2.ligu i pro příští sezónu

Akce:

O víkendu ukončilo soutěž naše Béčko. Nám už v závěrečných zápasech 2.ligy o nic nešlo, takže v obou utkáních dostali větší příležitost i naši junioři, aby získávali cenné zkušenosti pro příští sezónu. V sobotu jsem přivítali Orly Prostějov a tři čtvrtiny se hrál vyrovnaný zápas, poslední část nám bohužel výrazněji utekla, takže výhru bral Prostějov. V posledním zápase proti Slavii Kroměříž jsme se celý zápas trápili v zakončení (pouze Kuba Omaník 29b), takže nakonec bohužel taky přišla prohra.

https://cz.basketball/zapas/497242

https://cz.basketball/zapas/497231

Konečné sedmé místo znamená, že jsme 2.ligu udrželi i pro příští rok, takže všem hráčům patří dík za předvedené výkony v průběhu celé sezóny.