Další 2 vítězství mužů B

Akce:

Severomoravská liga dál pokračovala rychlým tempem. Nejprve jsme v pátek 10.2. hráli v Karviné. Oba týmy nastoupili v dost redukovaných sestavách shodně po 8 hráčích. Nám se povedl úvod a po 6 minutách jsme vedli 5:12. Pak se domácí rozehráli, trefili 2 trojky a po 10 minutách vedli o 4 body. V dalším dějství jsme přistoupili k zónové obraně, která byla na rychlé domácí hráči o něco účinnější. Utkání bylo dál vyrovnané a rozhodlo posledních 5 minut. Ze stavu 65:60 jsme otočili za 3 minuty na 66:77 a poslední 2 minuty jsme si již pohlídali. Může nás ale mrzet velké množství neproměněných jednoduchých košů, které jsme trestuhodně zahazovali.

TJ Sokol Karviná B- BC Nový Jičín B 72:79 (22:18 39:42 58:55)

Body- Omaník 27 (2), Pindroch 23 (1), Kováč 11 (1), Zdražil 8, Zapletal 5, Šindler 3, Rešl 2

Fauly 19:16

Trojky  4:4

TH 8/6

Další týden ve středu jsme hostili Hladnov B. Tentokrát byla lavička narvaná 12 hráči.  Dařilo se nám konečně i střelecky z delší vzdálenosti. Díky tomu jsme dali za poločas 50 bodů. Soupeř se ale nevzdával a 3. čtvrtinu vyhrál o 3 body také díky většímu množství útočných doskoků. Za první 3 minuty poslední čtvrtiny se nám podařilo odskočit na dvouciferný rozdíl 70:56 a zbytek utkání jsme již kontrolovali.

BC Nový Jičín B- BK Hladnov Ostrava B 82:68 (21:14 50:38 63:54)

Body- Kováč 15 (1), Omaník 14 (3), Hanzelka 10 (2), Tomek 9 (1), Pindroch 9, Panák 8, Zapletal 6, Bystroň 5 (1), Zdražil 4, Šindler 2