2 porážky s dvojitým prodloužením minižáků U11

Akce:

V sobotu 6.11. nastoupili minižáci U11 doma proti Frýdku-Místku. Do utkání jsme nastoupili oslabeni bez 2 hlavních střelců družstva, což bylo velmi znát v obou zápasech. V prvním utkání jsme dokázali vyhrát jen 3. čtvrtinu poměrem 4:0. Ostatní části jednoznačně ovládli hosté. Do střelecké listiny se zapsali jen 3 hráči.

V 2. utkání jsme začali podobně, ale 3. čtvrtinu jsme vyhráli o 13 bodů a ze stavu 9:20 jsme otočili na 22:20. Když jsme za první minutu poslední části přidali dalších 6 bodů, bylo z toho vedení o 8 bodů. Ještě 2 minuty do konce základní hrací doby jsme vedli o 6. Pak jsme vyrobili 2 hrubky v obraně, které Frýdek nekompromisně potrestal. Zhruba 20s před koncem hosté stříleli 2 TH. Bohužel pro nás oba proměnili, což se nepovedlo ani jednou z čáry TH těsně před koncem Adamovi Novotnému, a tak se šlo do prodloužení. V něm jsme dokázali opět vézt 34:32, ale v poslední minutě hosté opět srovnali. V druhém prodloužení jsme skórovali jen 2x ze šestek a to na vítězství nestačilo.

BC Nový Jičín- Basketpoint Frýdek-Místek   21:41 (9:16 13:27 17:27)