1. zápas play-off pro Litoměřice, 2. zápas pro NJ!

Akce:

Máme za sebou první zápas play-off, který se bohužel od první minuty nevyvíjel pro nás vůbec dobře. Hostující Litoměřice hnala dopředu snaha odčinit dvě porážky od našeho týmu v nadstavbové části což v kombinaci s nesmírně tvrdou obranou na hraně pravidel a s našim trochu utrápeným útokem znamenalo po první části jejich patnáctibodový náskok. Do druhé části vstoupil náš tým podstatně lépe, začali jsme získávat míče na doskoku a po sérii trojek Honzy Kelara a Tomáše Havlíka jsme se dotáhli až na tři body, nicméně nepodařená koncovka čtvrtiny znamenala opět rozdíl osmi bodů. Po poločase probíhal dál nesmlouvavý boj ve kterém měli stále mírně navrch hosté a do závěru šli s náskokem dvanácti bodů. V polovině poslední části se zdálo,že je rozhodnuto. Domácí ztráceli devatenáct bodů a Litoměřice kontrolovaly hru. Domácí tým zmobilizoval zbytek sil a pod taktovkou zdravotně indisponovaného Lukáše Bukovjana se dotáhl až na rozdíl čtyř bodů, ale víc už bohužel dobře takticky hrající hosté nedovolili. První zápas jsme tedy prohráli, ale nic není ztraceno. Už v neděli se hraje v Litoměřicích a tak nám prosím držte palce aspoň na dálku, abychom do dalšího domácího zápasu šli za vyrovnaného stavu. Velký dík za včerejší zápas patří divákům, kteří i za nepříznivého stavu neúnavně povzbuzovali a po zápase ocenili hráče za velkou bojovnost zaslouženým potleskem.

Detailní statistiky zde: https://cz.basketball/zapas/387335 

 

V neděli v Litoměřicích jsme dokázali zvítězit 62:70, když se domácím vůbec nedařilo střelecky hlavně z dlouhé vzdálenosti.

Detailní statistiky zde: https://cz.basketball/zapas/387339 

STAV SÉRIE 1:1 (hraje se na 3 vítězná utkání)